Vážené dámy a pánové, kolegyně a kolegové.

 

Když jsme před více než rokem sestavovali úvodní slovo pro 14. KONGRES MINIINVAZIVNÍ CHIRURGIE OSTRAVA nikdo z nás netušil, kolik překážek, nových pravidel či změn termínů budeme muset překonat. Z původního termínu v říjnu 2020 jsme se, pod tíhou okolností, rozhodli plánované setkání posunout. Nyní jsme nesmírně potěšeni, že Vám můžeme oznámit nový termín.

14. KONGRES MINIINVAZIVNÍ CHIRURGIE OSTRAVA se uskuteční 10. – 11.června 2021 v kongresových prostorách Clarion Congress Hotelu v Ostravě. Společenský večer se bude nově konat v prostorách Kompresorovny Hornického muzea Landek Parku.

Program kongresu bude připraven v několika tematických blocích, které opět spojuje miniinvazivita operačního přístupu.

Vážené kolegyně, vážení kolegové, velmi se po období určité izolace těšíme na setkání s Vámi, našimi přáteli, a věříme, že stejně důležitá jako odborná část programu bude i ta následující, společenská, na kterou dlouhodobě klademe při pořádání tohoto tradičního setkání v Ostravě patřičný důraz.

Těm z Vás, pro které je cesta do našeho regionu netradiční a ojedinělá, nabízíme po ukončení kongresu možnost strávení prodlouženého pobytu v našich kouzelných Beskydech. Pro případné zájemce bude zajištěna rezervace ubytování, možnost zahrát si golf na hřišti v Čeladné, možnost výstupu na Lysou horu či zapůjčení si elektrokol na Ostravici.

 

Těšme se na společné setkání!

 

doc. et doc. MUDr. Petr Vávra, Ph.D.                            doc. MUDr. Igor Penka, CSc

předseda organizačního výboru                                      místopředseda organizačního výboru

logo_společnost.png
LF_cz_bar.jpg
fno2-zmenšené do tiskové informace.jpg
FNUSA (002).jpg

14. KONGRES MINIINVAZIVNÍ CHIRURGIE OSTRAVA

10.- 11. 6. 2021, Ostrava